Holiday in Cuba - 7 Days

Pushoni ne Cuba duke filluar me 1129 Euro personi. Ne cmim perfshihen biletat avionit (fluturim direkt) si dhe akomodimi ne hotel komod me 4 yje me mengjes dhe darke te perfshire.

You can send your inquiry via the form below.

Price From EUR  1,129/person
1129
Total 1,129 EUR